کد خبر: 5061 جمعه ۱۷ دي ۱۳۹۵- ساعت ۱۷:۱۹

حجاب آرامش زن است/ خشکسالی دلیل علمی دارد اما دعا هم جای خودش است

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن تبریک ولادت امام حسن عسکری (ع) اظهار داشت: روز ولادت، مبارک است و چه خوب است که اهل منزل را به بهانه ولادت شاد کنیم.

وی ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت معصومه (س) ادامه داد: به خاطر اینکه محل قبر حضرت زهرا (س) مشخص نیست، حرم حضرت معصومه (س) مورد توجه ائمه و بزرگان دین قرار گرفته و ایشان و حضرت ابوالفضل (ع) از بزرگترین امامزادگان هستند.

حجت الاسلام صباحی به سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب به دست رضاخان اشاره کرد و گفت: دستور ممنوعیت حجاب در ترکیه و ایران صادر شد اما با مقاومت مردم در ایران به نتیجه نرسید چرا که حجاب آرامش زن است.

خطیب جمعه خرامه بیان داشت: مردم به کسی که حجاب خود را رعایت می کند دید بهتری دارند،  اگر کسی بخواهد شخصیت خودش را حراج کند، واقعیت شخصیت خودش را از دست داده است.

وی با اشاره به اهمیت اقامه نماز باران ادامه داد: خشکسالی در همه زمان ها بوده، خشکسالی علت علمی دارد که دانشمندان و محققین آن را بررسی خواهند کرد اما دعا جای خودش هست و قطعا اثر خودش را می گذارد.

حجت الاسلام صباحی در پایان خطاب به مردم گفت: مراجعات مردمی جهت تعویض شناسنامه و کارت ملی در خرامه کم هست و ممکن است سال جدید افزایش قیمت داشته باشد، شهروندان نسبت به این مسئله توجه داشته باشند.  

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت صدای خرامه - اولین پایگاه خبری خرامه می باشد