کد خبر: 7590 شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶- ساعت ۰:۱۱

برنامه امسال یادواره شهدای شهرستان خرامه متحول خواهد شد/ بیش از 100 نفر مقدمات مراسم را فراهم کرده اند

به گزارش صدای خرامه، علی اکبر طحان فرمانده سپاه ناحیه خرامه با تاکید بر اهمیت برگزاری یادواره های شهدا اظهار داشت: یادواره های شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را از نسل اول و دوم انقلاب به نسل سوم و چهارم منتقل می کند.

وی افزود: امسال برای ملموس تر شدن ذره ای از ایثارگری های یادگاران 8 سال دفاع مقدس، یادواره رزمی حماسی شهدای شهرستان خرامه در منطقه تاکتیکی پادگان قدس همراه با بازسازی صحنه های نبرد برگزار می شود که برنامه ای متحول و متفاوت خواهد بود.

طحان ادامه داد: این مراسم با سخنرانی و روایت گری فرمانده گردان حضرت زهرا(س) لشکر فجر در دوران دفاع مقدس، اجرای صحنه های واقعی جبهه و جنگ و برپایی برنامه های متنوع دیگر همراه خواهد بود.

فرمانده سپاه خرامه ضمن تشکر از همکاری های امام جمعه، اداره راه و شهرسازی، شهرداری و سایر اداراتی که در برپایی مراسم همکاری داشتند بیان داشت: بیش از 100 نفر طی دو هفته گذشته مقدمات مراسم را فراهم کرده اند.

وی در پایان گفت: این مراسم در محل پادگان قدس واقع در جاده خرامه سروستان بالاتر از جایگاه CNG برگزار خواهد شد که از خانواده معظم شهدا و عموم مردم ولایت مدار شهرستان جهت حضور در این مراسم دعوت به عمل می آید.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت صدای خرامه - اولین پایگاه خبری خرامه می باشد