سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Tue 24 Apr 2018

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 4238

سلفی رونالدو دردسرساز شد

تاریخ انتشار۳۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۳:۴۰:۱۳

یوفا امروز اعلام کرد که به دلیل سلفی رونالدو با یک هوادار در وسط زمین در پایان بازی با اتریش، بر علیه پرتغالی ها یک پرونده انضباطی باز کرده است.
 
 
 
ورزش سه: یوفا امروز اعلام کرد که به دلیل سلفی رونالدو با یک هوادار در وسط زمین در پایان بازی با اتریش، بر علیه پرتغالی ها یک پرونده انضباطی باز کرده است.

در حالی که رونالدو شب خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت و از تساوی تیمش ناراحت بود ولی رفتار مناسبی با یک هوادار که وارد زمین شده بود داشت.
 
سلفی رونالدو دردسرساز شد

در حالی که رونالدو می‌توانست با گل کردن ضربه پنالتی تیمش را به 3 امتیاز بازی برساند، در پایان از این موضوع ناراحت بود ولی رفتار بسیار خوبی با یک هوادار پرتغال داشت که وارد زمین شده بود و می‌خواست با او سلفی بگیرد. او مانع برخورد شدید نیروهای امنیتی با این هوادار شد و با او سلفی گرفت و سپس او را در آرامش به بیرون زمین هدایت کرد با این حال این حرکت رونالدو برای فدراسیون فوتبال پرتغال دردسرساز شده است.

یوفا اعلام کرد که مسئول این بی نظمی درون زمین متوجه فوتبال پرتغال است و احتمالا جریمه ای بدین منظور در نظر خواهد گرفت. یوفا برای تیم های مجارستان و بلژیک نیز به دلیل آشوب و جنجال هوادارانشان و پرتاب مواد محترقه به داخل زمین، جرایم مالی در نظر خواهد گرفت.
نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر