شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷  , Sat 24 Mar 2018

امروز بحث حزب و جناح نیست بحث انقلاب است

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 5086
امام جمعه خرامه در مراسم بزرگداشت آیت اله رفسنجانی:

امروز بحث حزب و جناح نیست بحث انقلاب است

تاریخ انتشار۲۳ دي ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰:۵۲

وقتی این برنامه ها و این مراسمات وجود دارد، دشمن ناامید می شود چونکه رهبرمان طلایه دار می شود، امروز بحث حزب و جناح نیست بحث انقلاب است بلکه باید همه حرکت های ما تبدیل به نقطه وحدت شود.

به گزارش صدای خرامه، مراسم بزرگداشت رحلت جانگداز یار دیرین امام، انقلاب و رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور مردم و مسئولین شهرستان خرامه در حرم مطهر امامزاده اسحاق (ع) برگزار شد.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه اظهار داشت: ما این روزها شاهد زیبایی های انقلاب بودیم، زیبایی از آنجایی شروع شد که مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران حضور حضور یافته و با یار دیرین خود خداحافظی کردند.

وی افزود: این حضور پرشور مردمی در مراسم تشییع آیت اله هاشمی رفسنجانی نشان دهنده پیوندهای ناگسستنی بین مردم و انقلاب است، پیوندی که به واسطه انقلاب اسلامی بین آنها به وجود آمده است.

حجت الاسلام صباحی ضمن تشکر از مردم و مسئولین به خاطر برگزاری مراسمات گرامیداشت یار دیرین امام (ره) گفت: وقتی این برنامه ها و این مراسمات وجود دارد، دشمن ناامید می شود چونکه رهبرمان طلایه دار می شود، امروز بحث حزب و جناح نیست بحث انقلاب است بلکه باید همه حرکت های ما تبدیل به نقطه وحدت شود.

حسین آرگیو فرماندار خرامه ضمن تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار داشت: درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، شاگرد مبارز امام راحل عظیم الشأن و یار دیرین انقلاب اسلامی و رهبری، دلها را داغدار کرد و به همین منظور به پاسداشت خدمات بزرگمرد و یار دیرین انقلاب، امام و رهبری مراسم بزرگداشت در شهرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی سالها عمرش را خالصانه در راه اهداف انقلاب اسلامی، چون شمع، در طبق ایثار سپری کرد، افزودند: این ضایعه دردناک را به محضر امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگوار ایران اسلامی و همینطور بیت شریف ایشان و مردم عزیز شهرستان  تسلیت عرض می کنم و از ساحت کبریایی، علو درجات را برای این عزیز سفر کرده خواهانم.

در پایان برنامه، مراسم نوحه خوانی برگزار شد.

 

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر