پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Thu 26 Apr 2018

در حال بررسی نقاط ضعف دستگاهها و رفع آنها هستیم

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 5313
دبیر ستاد بحران شهرستان خرامه:

در حال بررسی نقاط ضعف دستگاهها و رفع آنها هستیم

تاریخ انتشار۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶:۰۹

مسوولین شهرستان ضمن بازدید از منازل مسکونی که دچار مشکل ریزش سقف شده بودند و رفع مشکل و معرفی آنها به بنیاد مسکن جهت دریافت تسهیلات مسکن جهت نوسازی، در حال بررسی نقاط ضعف دستگاهها و رفع آنها هم هستند.

به گزارش صدای خرامه، عبدالله تقی زاده دبیر ستاد بحران شهرستان خرامه اظهار داشت: فرماندار خرامه به همراه جمعی از مسئولین شهرستان، طی روزهای بارانی، بازدید هایی را از مناطق مختلف شهرستان انجام دادند.

وی افزود: در این چند روز ضمن بازدید از مناطق پرخطر در مورد وقوع سیل، تمهیدات لازم اندیشیده شده است و دستگاه های اجرایی نسبت به آماده باش و استقرار ماشین آلان خود اقدامات لازم را انجام داده اند.

تقی زاده ادامه داد: آزاد سازی مسیرهای آبگرفتگی 10 روستا، آزاد سازی 6 پل در جاده سروستان و کربال توسط راه اداره راه و شهرسازی و هدایت آب گرفتگی هایی که در جاده سروستان بدلیل جاده سازی اتفاق افتاده بود بخشی از آن است.

دبیر ستاد بحران شهرستان خرامه ضمن تشریح فعالیت های مجموعه های امدادی بیان داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان نیز به بیش از 50 خانوار روستایی و عشایر کمک هایی از قبیل چادر، چراغ والور، پلاستیک و پتو ارائه کرده است.

وی در پایان گفت: مسوولین شهرستان ضمن بازدید از منازل مسکونی که دچار مشکل ریزش سقف شده بودند و رفع مشکل و معرفی آنها به بنیاد مسکن جهت دریافت تسهیلات مسکن جهت نوسازی، در حال بررسی نقاط ضعف دستگاهها و رفع آنها هم هستند.

 

 

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر