پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Thu 26 Apr 2018

مردم تن به جناح بندی سیاسی نمی دهند/ شکرگزار نعمت های خدا باشید

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 5339
خطیب جمعه خرامه:

مردم تن به جناح بندی سیاسی نمی دهند/ شکرگزار نعمت های خدا باشید

تاریخ انتشار۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷:۲۶

مدیریت افکار شهرستان هم نباید به سمت جناح بندی باشد، مردم تن به جناح بندی سیاسی نمی دهند و زیر سایه رهبری بوده و نگاهشان به کلام ولی فقیه است.

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن ابراز خرسندی بارش رحمت الهی اظهار داشت: مردم در مساجد نماز شکر بخوانند و شکرگزار نعمت های خدا باشند تا خداوند نعمت های خود را افزایش دهد.

وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان به اهمیت روحیه انقلابی اشاره کرد و گفت: فرد انقلابی کسی است که آماده جان فشانی برای انقلاب باشد و در هیچ باند و گروهی نباشد.

حجت الاسلام صباحی ادامه داد: پیرو تاکید ایشان، مدیریت افکار شهرستان هم نباید به سمت جناح بندی باشد، مردم تن به جناح بندی سیاسی نمی دهند و زیر سایه رهبری بوده و نگاهشان به کلام ولی فقیه است.

خطیب جمعه خرامه با تاکید بر حفظ یکپارچگی و وحدت در آستانه انتخابات بیان داشت: ما دو افق را برایشهرستان در نظر گرفته ایم، اول ولایت پذیری و دوم پیشرفت شهرستان، مسوولین ملزم به رعایت این دو اصل هستند و مردم اجازه فعالیت باندی و سیاسی را نمی دهند.

وی مجددا به وضعیت بسیار مناسب بارندگی اشاره کرد و افزود: در خانه خود هم که صدای باران را می شنوید سجده شکر به جا بیاورید، زیاد شکر خدا کنید تا نعمت خداوند هم زیاد شود.

حجت الاسلام صباحی گفت: دو گروه باید عذرخواهی کنند، اول کسانی که نماز باران را مسخره کردند و دوم کسانی که جرات نکردند بذر بپاشند، آدم عاقل کسی است که صدای خدا را بشنود نه صدای اطلاعیه بانک ها را.

امام جمعه خرامه از ستاد بحران و ادارات شهرستان تشکر کرد و ادامه داد: مدیریت بحران شهرستان خوب رسیدگی کرد، خانه به خانه کربال را رفتند و دیدند، خدا را شکر بحران نداشتیم، رضایت خداوند در گرو رضایت مردم است.

وی با اشاره به نزدیکی عید نوروز گفت: گروه های حمایتی تشکیل دهید، 5 نفر بشوید و شیرینی 10 خانواده را تامین کنید، این کار را برای فامیل و روستای خود برنامه ریزی کنید.

حجت الاسلام صباحی در پایان با تاکید بر نیاز کشور به طلبه و قاضی بیان داشت: در روستاهایی که روحانی دارد طلاق کمتر و مردم منسجم تر هستند، عزیران فرهنگی در آموزش و پرورش، دانش آموزان را به سمت حوزه علمیه هدایت کنند.

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر