سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  , Tue 20 Mar 2018

دکتر قاسمی مدیر کل جهاد کشاورزی فارس شد

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 547

دکتر قاسمی مدیر کل جهاد کشاورزی فارس شد

تاریخ انتشار۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳:۵۰

با حكم وزير جهادكشاورزي دكتر محمد مهدي قاسمي به عنوان رئيس جديد سازمان جهاد كشاورزي استان فارس معرفي شد

به گزارش صدای خرامه، با حضور آيت الله شيخ علي موحد، نماينده ولي فقيه در سازمان جهاد كشاورزي فارس، محمدعلی جوادی معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهادكشاورزي، داریوش اسماعیلی نماینده مردم خرامه سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی، محمود فتاح الجنان مشاور وزير و مديركل امور استان هاي وزارت جهاد کشاورزی، حسن شیبانی مدیر کل تعاون روستایی استان فارس، معاونین استاندار و جمعی دیگر از مسئولان دکتر محمدمهدی قاسمی به عنوان رئيس جديد سازمان جهاد كشاورزي استان فارس منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، محمدعلی جوادی معاون توسعه مديريت و منابع انساني وزارت جهادكشاورزي اظهار داشت: در سال 92 ملت ایران حماسه سیاسی آفرید و با تدابیر رهبر معظم انقلاب حماسه اقتصادی در پی آن است.

وی افزود: بخش عمده‌ای از اقتصاد مقاومتی به وزارت جهاد کشاورزی باز می‌گردد و  امید است که از طریق بازسازی، نوسازی و تحول در کشاورزی کشور، این مهم اتفاق بیافتد.

جوادی خاطرنشان کرد: حدود 11 درصد تولید محصولات کشاورزی کشور متعلق به فارس است و این استان در تولید برخی محصولات رتبه نخست را دارا بوده و 30 درصد اشتغال فارس نیز در اختیار این بخش است.

این مسئول بیان کرد: طرح‌های محوری زیادی در این استان انجام شده که طرح کاداستر از آن جمله است و باید به صورت ملی در کشور اجرا شود و در این زمینه باید از مهندس مهرزاد خرد مدیر کل پیشین جهاد کشاورزی فارس تشکر کرد که در این طرح موفق عمل کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم خرامه، سروستان و کوار در مجلس، داریوش اسماعیلی نماینده مردم خرامه سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مقام معظم رهبری دستورالعمل اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کرده‌اند که در این دستورالعمل بر اتکا به ظرفیت‌های داخلی بویژه در بخش کشاورزی که در تامین غذای مردم نقش بسزایی دارد تاکید شده است.

ناظر مجلس در شورای برنامه ریزی و توسعه استان با بیان اینکه در جمهوری اسلامی تودیع و معارفه وجود ندارد اضافه نمود:  مسئولیت‌ها در این نظام به دو ماراتن شبیه است که افراد به سهم خودشان مدتی پرچمی را در دست دارند و در جهت اهداف و آرمان‌های نظام حرکت می‌کنند و بعد از مدتی پرچم را به دست فرد بعدی می‌دهند تا مسیر با همان هدف طی شود.

دکتر محمد مهدی قاسمی که مدیر سنجش از دور جهاد کشاورزی فارس بوده و سابقه همکاری با مهرزاد خرد مدیرکل سابق جهاد کشاورزی در زمینه طرح کاداستررا در کارنامه خود دارد به عنوان رئیس جدید جهاد کشاورزی استان معرفی می شود و از محمد حسین طلعتی که مدتی سرپرست این سازمان بود تقدیر به عمل می‌آید.

دکتر قاسمی متولد 1352 در شهرستان خرامه و دارای دکتری مهندسی منابع آب است.

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر