يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Sun 22 Apr 2018

مدال های افتخار بر گردن بلند قامتان بسکتبال خرامه

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 666
در آستانه 30 سالگی ورزش بسکتبال در خرامه:

مدال های افتخار بر گردن بلند قامتان بسکتبال خرامه

تاریخ انتشار۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۰۵:۴۱

صدای خرامه: ورزش بسکتبال از سال 1363 در خرامه راه اندازی شد و از همان ابتدای کار افتخارات بی نظیری همچون کسب مقام دوم استانی و ورود به مسابقات کشوری در کارنامه این ورزش ثبت شد.

به گزارش صدای خرامه، عبدالعظیم کشاورز رییس هیئت بسکتبال خرامه اظهار داشت: ورزش بسکتبال به همت آقای دلنواز یکی از مربیان بسکتبال خرامه از سال 1363 راه اندازی شد و از همان ابتدای کار افتخارات بی نظیری همچون کسب مقام دوم استانی و ورود به مسابقات کشوری در کارنامه این ورزش ثبت شد.

وی به سابقه فعالیت ورزشی خود اشاره کرد و ادامه داد: مدت 12 سال است که به مربی گری تیم های بسکتبال مشغول هستم و از سال 1385 به سمت رییس هیئت بسکتبال شهرستان خرامه منصوب شدم.

کشاورز ضمن تشکر از مربیان بسکتبال در خرامه گفت: به همت مربیانی همچون محمد کشاورز و جمال مظفری در حال حاضر ورزشکاران بسکتبالیست در این شهرستان در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان مشغول به آموزش و تمرین هستند.

رییس هیئت بسکتبال خرامه ضمن ابراز خرسندی از افتخارات این ورزش اذعان داشت: در رده دانشجویان، استعدادهایی همچون محمد کشاورز، معین طلا، سیدمحمد حسینی، علیرضا ایزدی و جواد ایزدی در مسابقات کشوری دانشگاه های آزاد و پیام نور و همچنین در بین نونهالان و نوجوانان افتخاراتی همچون مجید انصاری وجود دارند که از استعدادهای جامعه بسکتبال خرامه محسوب می شوند.

وی از برگزاری کلاس های بسکتبال خواهران با مربی گری سمیه قدرت خبر داد و گفت: کلاس های بسکتبال خرامه روزهای یکشنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هر هفته در سالن تربیت بدنی خرامه برگزار می شود.

مجید انصاری جابری یکی از استعدادهای درخشان هیئت بسکتبال شهرستان خرامه است که افتخاراتی همچون کسب مقام اول استانی رده نونهالان در سال 91 (داراب)، مقام اول کشوری رده نونهالان در سال 91 (همدان)، مقام اول شهرستان شیراز رده نوجوانان در سال  92 (شیراز) و مقام اول استان رده نوجوانان در سال 92 (نی ریز) را در کارنامه خود ثبت کرده است.  

وی از سال 1389 وارد این ورزش شده و پس از راه یابی به اردوی استانی به دعوت مربیان ناحیه یک شیراز در باشگاه شهید بهشتی تحت نظر مربیان علی غلامی و اکبر حمیدی پور مشغول به تمرین شده است.

انتهای پیام/224224

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر