جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  , Fri 23 Feb 2018

امروز یک راه بیشتر نداریم و آن هم استقامت در برابر یزیدیان زمان است

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 7891
خطیب جمعه خرامه:

امروز یک راه بیشتر نداریم و آن هم استقامت در برابر یزیدیان زمان است

تاریخ انتشار۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷:۱۴

ما اگر تمام توان هسته ای را در اختیار آنها بگذاریم بازهم کوتاه نخواهند آمد، بازهم بهانه موشک های بالستیک و تروریسیتی بودن سپاه را وسط می کشند، ما یک راه بیشتر نداریم، همان درسی که امام حسین(ع) از عاشورا به ما داد، درسی که مذاکره نیست بلکه استقامت در مقابل یزیدیتان زمان است.

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام علی اصغر علیایی امام جمعه موقت خرامه در خطبه های امروز نماز جمعه با اشاره به سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا بر علیه ایران اظهار داشت: نتیجه کارهای ترامپ انزوای کامل آمریکا از جامعه بین المللی خواهد بود.

وی با تاکید بر این مطلب که تیم دیپلماسی باید دقت بیشتری نسبت به مسئله برجام می داشت افزود: هیچ گاه آمریکا خیر و صلاح ما را نخواسته، از کودتای 28 مرداد هر کجا که مشکلی ببینیم آمریکا در آن دست داشته، مقام معظم رهبری فرمودند که آمریکا قابل اعتماد نیست اما رییس جمهور محترم ما با آیه قرآن این مسئله را توجیه می کنند در حالی که همان قرآن فرموده که اگر دشمن بد عهدی کرد ما می توانیم مقابله به مثل کنیم.

حجت الاسلام علیایی ادامه داد: صدها تن اورانیوم 20 درصدی که با خون شهدای هسته ای به دست آمده بود اکسید شد، این را به یاد داشته باشیم که آمریکا زمانی به کشورهای عراق و لیبی حمله کرد که دست آنها خالی بود.

خطیب جمعه خرامه بیان داشت: چه شد آن دستاوردهایی که دولت از آن می گفت؟ چه شد تحریم هایی که قرار بود همان روز اول از بین برود؟ این تحریم های جدید نشان چیست؟ نفت ما را به راحتی می خرند یا پول آن را به راحتی می گیریم؟

وی با بیان این نکته که این ماجرا یک تجربه تلخ برای ملت ایران بود گفت: ما اگر تمام توان هسته ای را در اختیار آنها بگذاریم بازهم کوتاه نخواهند آمد، بازهم بهانه موشک های بالستیک و تروریسیتی بودن سپاه را وسط می کشند، ما یک راه بیشتر نداریم، همان درسی که امام حسین(ع) از عاشورا به ما داد، درسی که مذاکره نیست بلکه استقامت در مقابل یزیدیتان زمان است.

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر