پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Thu 26 Apr 2018

برنامه های موسسه قرآنی بیت الاحزان از ابتدای تابستان آغاز خواهد شد

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 810

برنامه های موسسه قرآنی بیت الاحزان از ابتدای تابستان آغاز خواهد شد

تاریخ انتشار۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۷:۵۷

مدیر موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان معزآباد جابری از آغاز برنامه های فرهنگی قرآنی این موسسه از ابتدای تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صدای خرامه، هدایت معتضدیان مدیر موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان معزآباد جابری اظهار داشت: فعاليت‌های قرآنی بیت الاحزان در مقاطع خردسالان و نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از اول  تيرماه سال جاری آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از هم‌اكنون برای شركت در اين كلاس‌ها ثبت‌نام كنند.

وی افزود: به دليل لزوم آشنايی با آموزه‌های فرهنگی و قرآنی در طول فصل تابستان به عنوان يكی از فرصت‌های مناسب برای جذب علاقه‌مندان و اهميت آموزش قرآن به قرآن آموزان، كلاس‌های قرآنی مهد قرآن از سنين پايه برای قرآن آموزان درنظر گرفته شده است.

معتضدیان ادامه داد: برنامه‌های آموزشی روخوانی، روان‌خوانی، حفظ، مفاهيم و ديگر كلاس‌های قرآنی كه در طول سال برای قرآن‌آموزان برگزار می‌شود در طول فصل تابستان نيز ادامه خواهد داشت و قرآن‌آموزان می‌توانند در مقاطع مختلف در اين كلاس‌ها شركت كنند.

مدیر موسسه بیت الاحزان معزآباد جابری تصريح كرد: كلاس‌های آموزش کمکهای اولیه ،نقاشی، طراحی ، کلاسهای بهداشتی وآموزش خانواده نيز از ديگر دوره‌های آموزشی ارايه شده برای قرآن‌آموزان است كه علاقه‌مندان می‌توانند هم‌زمان با كلاس‌های قرآنی در آن‌ها حضور يابند.

وی در پایان گفت: در پایان دوره اردوی تفریحی – زیارتی مشهد مقدس ویزه قرآن آموزان نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/224224

 

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر