پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷  , Thu 26 Apr 2018

مشکلات روستاهای مهرآباد شاه حسینی و بنکو جعفری بررسی شد

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 811
در اولین سفر شهرستانی مسئولان خرامه:

مشکلات روستاهای مهرآباد شاه حسینی و بنکو جعفری بررسی شد

تاریخ انتشار۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶:۳۰

در اولین سفر شهرستانی مسئولان خرامه، مشکلات روستاهای مهرآباد شاه حسینی و بنکو جعفری بررسی شد.

به گزارش صدای خرامه به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه: امام جمعه، سرپرست فرمانداری خرامه، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان به منظور بررسی و رفع مشکلات روستاهای مهرآباد شاه حسینی و بنکو جعفری از این روستاها بازدید به عمل آوردند.

 

در ابتدای جلسه دهیار و رئیس شورای روستا به بیان مشکلات و کمبودهای مردم روستا پرداختند.

 

احسان خازن سرپرست فرمانداری شهرستان خرامه بيان داشت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، مناطق محروم در بخش راه، مخابرات، کشاورزی و آب آشامیدنی به پیشرفت قابل توجهی دست یافته‌اند و در رفع محرومیت و آبادانی نقاط محروم گام‌های مؤثر و مفیدی نیز برداشته شده است که امیدواریم با تداوم و شتاب آن شاهد رفع محرومیت از تمام نقاط محروم شهرستان باشیم.

 

وی با تأکید بر حل مشکلات موجود روستاها در اسرع وقت گفت: تمامی توان خود را در جهت پیگیری و رفع مشکلات روستائیان به کار خواهیم گرفت.

 

خازن با بیان اینکه تلاش و پیگیری بیشتر دهیاران و اعضای شوراها در راستای توسعه بیش از پیش روستاها و رفع موانع و مشکلات آنها بسیار لازم و ضروری است، اضافه کرد: شناخت کامل از مشکلات مردم و انتقال صحیح و به موقع آن به مسئولان می‌تواند در راستای رفع این موارد راهگشا باشد.

 

رئیس شورای اداری شهرستان از مدیران ادارات شهرستان خواستند در جهت حل مشکلات روستائیان تلاش مضاعف داشته باشند.

 

شایان ذکر است در این جلسه تصمیماتی در جهت رفع مشکلات آب شرب، گازرسانی به روستا، بهسازی راه‌ های ارتباطی برق و روشنایی معابر، تفکیک زمین جهت متقاضیان، جانمایی زمین ورزشی در روستا اتخاذ گردید و مقرر شد مسئولین ادارات مربوطه در اسرع وقت این موارد را پیگیری نمایند.

 

همچنین مقرر شد دو روز درهفته پزشک عمومی به منظور مداوای بیماران در خانه بهداشت روستا مستقر شود.

 

http://kherameh.gov.ir/NewsImages/3f43ccb10cfd8849bbab57efd709dd85.jpg

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر