سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶  , Tue 20 Mar 2018

مدیر جدید جهاد کشاورزی خرامه معرفی شد + عکس

نظرسنجی

آرشیو
 

share
- +

کد مطلب : 873

مدیر جدید جهاد کشاورزی خرامه معرفی شد + عکس

تاریخ انتشار۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲:۳۸

با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، سید حسین زارعی به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان خرامه معرفی و از زحمات محمد میرزایی تقدیر شد.

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه ضمن تشکر از تلاشگران عرصه خدمت رسانی به مردم شهرستان خرامه اظهار داشت: مردم این شهرستان به برکت حضور دکتر اسماعیلی امیدوارند چرا که همین مردم در این مدت 2 سال شاهد اتفاقات و جهش عظیم شهرستان بوده اند.

احسان خازن فرماندار خرامه تغییر الگوی کشت در شهرستان خرامه را مهمترین اولویت مدیر جدید عنوان کرد و گفت: باور و اعتماد را جهت تغییر الگوی کشت در مردم ایجاد کنید چرا که کشاورزان می توانند با تغییر الگوی کشاورزی سود بیشتری را نصیب خود کنند.

محمد صادقي معاون بهبود توليدات گياهي سازمان جهاد كشاورزي استان فارس ضمن ابراز خرسندی از حضور سید حسین زارعی در شهرستان خرامه بیان داشت: با توجه به اهمیت شهرستان خرامه امیدواریم که با کمک های دولت و مدیریت شهرستانی شاهد رشد چشم گیر این منطقه باشیم.

وی افزود: قطعا بحث تغییر الگوی کشت در استان در نظر گرفته شده و هرچه سریعتر بر اساس متوسط بارش باران برنامه ریزی خواهد شد.

محمد میرزایی مدیر اسبق جهاد کشاورزی شهرستان خرامه ضمن ارائه گزارش خود به سه درخواست نماینده مردم در مجلس در بدو ورود خود اشاره کرد و ضمن برشمردن آنها گفت: شاید مهمترین کاری که در عرصه کشاورزی انجام شده باشد تثبیت 27000 هکتار زمین کشاورزی حاشیه رودخانه برای این شهرستان است که با تلاش و همکاری مردم و مسئولین انجام شد.

سید حسین زارعی مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان خرامه ضمن بیان طرح سوالی برای فعالیت های پیش روی خود گفت: دست تک تک کشاورزان، دامداران و فعالان عرصه کشاورزی که با تلاش شبانه روزی باعث افتخار شهرستان بوده اند را می بوسم.

در پایان این مراسم ضمن قرائت حکم مدیر جدید جهاد کشاورزی خرامه، محمد میرزایی نیز به عنوان رییس اداره مخاطرات و بیمه سازمان جهاد کشاورزی فارس معرفی شد.

سید حسین زارعی، فعالیت در حوزه حفظ نباتات جهاد کشاورزی خرامه، مدیریت جهاد کشاورزی ارژن و سیاخ دارنگون و همچنین دبیری کمیته اجرایی محیط زیست کشاورزی جهاد کشاورزی فارس را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/224224

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر