شماره : 452
21 / 11 / 1399 - 19:18

افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی توحید خرامه/ وقتی قلب مهربان خیرین برای بیماران CF می‌تپد

صبح امروز با حضور دکتر اسمعیل اسکندری معاون امور شهرستان های مجمع خیرین سلامت فارس ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی توحید خرامه در موقوفه مرحوم حاج محمود قاسمی در بلوار ورودی شهر به متراژ ۴۰۰ متر مربع و ارزش ۲.۵ میلیارد تومان و با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان جهت آماده سازی افتتاح شد. مصطفی دانش رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه در […]

صبح امروز با حضور دکتر اسمعیل اسکندری معاون امور شهرستان های مجمع خیرین سلامت فارس ساختمان جدید مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی توحید خرامه در موقوفه مرحوم حاج محمود قاسمی در بلوار ورودی شهر به متراژ ۴۰۰ متر مربع و ارزش ۲.۵ میلیارد تومان و با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان جهت آماده سازی افتتاح شد.

مصطفی دانش رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه در حاشیه این مراسم گفت: این مرکز جهت خدمت رسانی به روستاییانی که به مراکز سلامت روستاها دسترسی ندارند افتتاح شده و پزشک عمومی، ماما، بهداشت محیط و مراقب سلامت در آن حضور دارد.

وی افزود: این مرکز قبلا در ساختمان نبش بیمارستان فعالیت داشت اما از آنجا که نیاز بود مرکز Covid در مکانی مستقل، نزدیک بیمارستان، در دسترس مردم و به دور از صنوف باشد این جابجایی انجام شد.

پس از این افتتاحیه، جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان نیز تشکیل و مواردی همچون راه اندازی دفتر شورای خیرین، جمع آوری اطلاعات خیرین، ثبت مجموعه به عنوان سازمان مردم نهاد، سطح بندی مشکلات بهداشتی درمانی شهرستان و اطلاع رسانی اقدامات به تصویب رسید اما مهمترین اتفاق جلسه، بحث بیماران CF شهرستان بود.

دکتر اسکندری در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات اعضای شورای خیرین سلامت شهرستان، تلاش‌های مجموعه را قابل ستایش برشمرد و از اعضا خواست تا نسبت به اطلاع رسانی خدمات انجام شده اهتمام ویژه ای بورزند.

در این جلسه هزینه خرید دو دستگاه نبولایزر و دو دستگاه ویبراتور ۷۱۷ بیماران CF توسط خیرین ارجمند جهانمیر زارعی و احسان رمضانپور تقبل شد.

دیدار دکتر اسمعیل اسکندری معاون امور شهرستان های مجمع خیرین سلامت فارس با فرماندار خرامه
مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی توحید خرامه واقع در بلوار خاتم الانبیا(ص)
جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان خرامه
خیرین ارجمند جهانمیر زارعی و احسان رمضانپور که هزینه خرید دو دستگاه نبولایزر و دو دستگاه ویبراتور ۷۱۷ بیماران CF را متقبل شدند
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 452 توسط جلال ایزدی و در روز سه شنبه 21 بهمن 1399 ساعت 19:18:55
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 449
18 / 10 / 1399 - 21:50

کرونا در خرامه کنترل شده/ تجمعات همچنان ممنوع است

مصطفی دانش رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرامه در گفتگو با صدای خرامه اظهار داشت: به لطف خدا و با همکاری مردم بیماری کرونا در شهرستان کنترل شده به طوری که طی ۲۵ روز گذشته فقط ۲۲ مورد مثبت شناسایی شده است. وی افزود: از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۳۰۹۷ مورد نمونه گیری شده که بنا بر آمار دانشگاه علوم پزشکی از بین […]

مصطفی دانش رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرامه در گفتگو با صدای خرامه اظهار داشت: به لطف خدا و با همکاری مردم بیماری کرونا در شهرستان کنترل شده به طوری که طی ۲۵ روز گذشته فقط ۲۲ مورد مثبت شناسایی شده است.

وی افزود: از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون ۳۰۹۷ مورد نمونه گیری شده که بنا بر آمار دانشگاه علوم پزشکی از بین این افراد ۱۰۳۱ مورد مثبت شناسایی شدند.

دانش ادامه داد: طی این مدت متاسفانه ۳۲ نفر بر اثر ابتلا به کرونا فوت شدند که با احتساب موارد مشکوک ۴۸ مورد با رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا به خاک سپرده شدند.

رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه گفت: علت تناقض در آمار شهرستان با استان این است که بسیاری از افرادی که تست آنها مثبت شده متولد خرامه بوده‌اند اما شاغل و یا ساکن شیراز هستند و جزء آمار این شهرستان محسوب شده‌اند.

وی در پایان تاکید کرد: شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد و همچنان تجمعات و برگزاری مراسم ختم و عروسی ممنوع است پس از شهروندان تقاضا داریم ضمن استفاده از ماسک از حضور در تجمعات پرهیز کنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 449 توسط جلال ایزدی و در روز پنجشنبه 18 دی 1399 ساعت 21:50:21
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 446
18 / 10 / 1399 - 21:48

کشف یک جسد در خرامه

بهنام قدرت رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان خرامه در گفتگو با صدای خرامه گفت: عصر دیروز چهارشنبه گزارشی مبنی بر مشاهده فردی بدون علائم حیاتی به این مرکز گزارش شد. وی افزود: فرد مذکور پس از مراجعه به ساختمان نگهبانی در نزدیکی استخر خرامه دچار حمله قلبی شده و فوت کرده بود. قدرت ادامه داد: علی رغم حضور تیم اورژانس متاسفانه […]

بهنام قدرت رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان خرامه در گفتگو با صدای خرامه گفت: عصر دیروز چهارشنبه گزارشی مبنی بر مشاهده فردی بدون علائم حیاتی به این مرکز گزارش شد.

وی افزود: فرد مذکور پس از مراجعه به ساختمان نگهبانی در نزدیکی استخر خرامه دچار حمله قلبی شده و فوت کرده بود.

قدرت ادامه داد: علی رغم حضور تیم اورژانس متاسفانه بخاطر اینکه زمان زیادی از مرگ وی گذشته بود امکان احیا وجود نداشت.

وی در پایان از خانواده‌ها خواست که اگر فردی در خانواده دارای مشکلات قلبی شدید است به هیچ وجه وی را در منزل تنها نگذاشته و در صورت بیرون رفتن از خانه او را همراهی کنند.

واتساپ
۱۸ https://chat.whatsapp.com/HuODDrBGDwtFHzL9dmP1dg
19 https://chat.whatsapp.com/GZSK6ANuRL78cTT0Fr0ZMV
تلگرام
t.me/sedaykherameh

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 446 توسط جلال ایزدی و در روز پنجشنبه 18 دی 1399 ساعت 21:48:19
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 442
12 / 10 / 1399 - 11:59

پنجشنبه‌های خلوت، جمعه‌های شلوغ/ خودمان را مسخره کرده‌ایم

کرونا را که یادتان هست، همان درد بی درمانی که تا همین چند هفته پیش در همین شهرستان کوچک خرامه روزانه چهل پنجاه نفر مبتلا می‌شدند و چند نفر از آنها فوت می‌کردند۰ همان بیماری که هنوز نه داروی خاصی دارد نه واکسن آن به دست ما رسیده، به عبارت دیگر اینکه اگر جنس انگلیسی‌اش به ما برسد دمار از روزگارمان در خواهد آورد. اما […]

کرونا را که یادتان هست، همان درد بی درمانی که تا همین چند هفته پیش در همین شهرستان کوچک خرامه روزانه چهل پنجاه نفر مبتلا می‌شدند و چند نفر از آنها فوت می‌کردند۰

همان بیماری که هنوز نه داروی خاصی دارد نه واکسن آن به دست ما رسیده، به عبارت دیگر اینکه اگر جنس انگلیسی‌اش به ما برسد دمار از روزگارمان در خواهد آورد.

اما عده‌ای همه این ماجراها را فراموش کرده‌اند، اگر میخواهید شاهد باشید روز جمعه گذری به دارالرحمه خرامه بزنید، آن قدر خودرو در محوطه قبرستان پارک شده که فضایی برای پارک خودرو نیست، آن قدر جمعیت زیاد است که گویی همه چیز به پایان رسیده، آن‌قدر روبوسی کردن عادی شده که انگار عیدنوروز است.

نکته عجیب‌تر آنکه عصر پنجشنبه از ورود مردم به قبرستان جلوگیری می شود اما روز جمعه کد آزاد است، به راستی که خودمان را مسخره کرده‌ایم، به راستی که همه چیز را کشک حساب کرده‌ایم.

وظیفه ما گفتن بود، من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم، تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 442 توسط جلال ایزدی و در روز جمعه 12 دی 1399 ساعت 11:59:19
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 437
6 / 10 / 1399 - 12:51

مسیر پیاده‌روی یا زباله‌دانی/ چه کسانی متولی پیاده‌راه سلامت خرامه هستند؟

در کنار سیل خبرهای بد و ناامیدکننده‌ای که در ماه‌‌های اخیر دائما به گوشمان می‌رسید یک اتفاق بسیار خوب، هر روز در حال رخ دادن است، اتفاقی که شاید در این ابتدای راه، ارزشمند جلوه نکند اما سالهای آینده نوید ایجاد یک سبک زندگی ورزشی را برای مردم خواهد داشت. مدت‌هاست که عده‌ای از مردم، روزانه مسیر پمپ CNG تا کوه تیر را از یک […]

در کنار سیل خبرهای بد و ناامیدکننده‌ای که در ماه‌‌های اخیر دائما به گوشمان می‌رسید یک اتفاق بسیار خوب، هر روز در حال رخ دادن است، اتفاقی که شاید در این ابتدای راه، ارزشمند جلوه نکند اما سالهای آینده نوید ایجاد یک سبک زندگی ورزشی را برای مردم خواهد داشت.

مدت‌هاست که عده‌ای از مردم، روزانه مسیر پمپ CNG تا کوه تیر را از یک مسیر خاکی به نام پیاده‌راه سلامت خرامه طی می‌کنند، این اتفاق چند ماهیست که بانوان را هم همراه کرده و به یک سرگرمی حداقلی برای خانواده‌ها تبدیل شده است.

اگر به گوشه و کنار شهرمان دقت کنیم قطعا بسیاری از ما بالاتفاق این عقیده را داریم که خانواده‌ها سرگرمی خاصی ندارند، کدام پاساژ و بازار، کدام سینما و تئاتر، کدام شهربازی و پارک، کدام کافه و رستوران، خانواده‌ها را مشغول کرده است؟

حالا که یک اتفاق فرهنگی ورزشی در حال شکل گرفتن است متاسفانه شاهد هستیم نه تنها تصمیمی جهت زیباسازی پیاده‌راه، اختصاص روشنایی یا ایجاد مسیر دوچرخه سواری گرفته نمی‌شود بلکه این مسیر به زباله‌دان شهر تبدیل شده است.

شهردار عزیز و اعضای محترم شورای اسلامی شهر خرامه:

آنچه که به یادگار می ماند و ماندگار خواهد شد آن عملیست که به واسطه‌اش بسیاری از مردم از برکاتش بهره‌مند شوند، چندماه بیشتر به پایان دوره پنجم شورای شهر باقی نمانده، آنچه که از دستتان می‌آید را بدون درخواست و کاغذ و طومار انجام دهید قطعا رضایت خداوند و بندگانش را به دنبال خواهد داشت.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 437 توسط جلال ایزدی و در روز شنبه 6 دی 1399 ساعت 12:51:09
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 434
5 / 10 / 1399 - 19:49

با کاهش مرگ و میر کرونا، اتفاقات قبل از یادمان نرود/ عفت با حجاب حفظ می‌شود

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام امین کشاورزی امام جمعه خرامه در خطبه‌های امروز نماز جمعه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: شهر منتسب به حضرت زهراست و مراسم تشییع جنازه نمادین در خرامه ضرب‌المثل بوده است پس درخواست داریم که حرمت این ایام حفظ شود.وی افزود: امیدواریم با سیاه‌پوش کردن ادارات و درب منازل و همچنین برگزاری مراسمات مختلف عزاداری در مساجد […]

به گزارش صدای خرامه، حجت الاسلام امین کشاورزی امام جمعه خرامه در خطبه‌های امروز نماز جمعه ضمن گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: شهر منتسب به حضرت زهراست و مراسم تشییع جنازه نمادین در خرامه ضرب‌المثل بوده است پس درخواست داریم که حرمت این ایام حفظ شود.
وی افزود: امیدواریم با سیاه‌پوش کردن ادارات و درب منازل و همچنین برگزاری مراسمات مختلف عزاداری در مساجد و حسینیه‌ها با رعایت نکات بهداشتی، شان و منزلت ایام حفظ شود، امسال می‌توانیم با تولید محتوا در فضای مجازی، ایام فاطمیه را پررنگ‌تر کنیم.
حجت الاسلام کشاورزی ضمن ابراز خرسندی از وضعیت زرد کرونا در شهرستان ادامه داد: روزهایی را پشت سر گذاشتیم که در طول یک روز چند نفر بر اثر کرونا فوت می‌شدند، با کاهش مرگ و میر کرونا نباید اتفاقات قبل از یادمان برود، نباید آمار ماسک زدن‌ها پایین بیاید، مسئولین ذیربط نیز تلاش کنند که اتفاقات قبل دوباره تکرار نشود.
امام جمعه خرامه چادر را میراثی جاودان برای مردم شهرستان خرامه برشمرد و گفت: در جلسات ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌ریزی‌هایی شده اما مردم باید دغدغه داشته باشند، مردم باید امر به معروف کنند چرا که عفت با حجاب حفظ می‌شود و اگر حفظ نشود آسیب خواهیم دید، تلاش کنیم که این فریضه الهی روی زمین نماند.
وی ضمن گرامیداشت ایام ۹ دی روز بصیرت و ۱۳ دی سالروز شهادت سردار سلیمانی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جلسه ستاد بزرگداشت این سردار شهید اشاره کرد و ادامه داد: پیام این جلسه این بود که شخصیت حاج قاسم یک شخصیت تکرارنشدنی و شایسته تکریم است و همچنین حرکت مقاومت و حرکت جهادی باید گرامی داشته شود.
حجت الاسلام کشاورزی در پایان با ابراز خرسندی از نزول رحمت الهی و قدم‌هایی که در راستای احیای دریاچه بختگان برداشته شده است گفت: زنده شدن دریاچه بختگان برکات زیادی را برای مردم به دنبال خواهد داشت، امیدواریم که این برکات منجر به برداشت خوب محصول و گردش اقتصادی منطقه شود، کشاورزان نیز زکات را فراموش نکنند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 434 توسط جلال ایزدی و در روز جمعه 5 دی 1399 ساعت 19:49:06
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 431
4 / 10 / 1399 - 9:05

به یاد درگذشتگان هیئت جان نثاران قمربنی هاشم(ع) خرامه…

اوایل تابستان سال ۱۳۴۱ حاج محمد ایزدی، اذان گوی مسجد جامع خرامه در زمانی که یک جوان سی ساله بود به تعدادی از پیرمرد و پیرزن های مسجد پیشنهاد می دهد که با توجه به نزدیک بودن ۲۸ صفر، تعدادی از نمازگزاران مسجد به حرم امام رضا(ع) رفته و در آنجا عزاداری کنند. ۱-حاج محمد اذان گو، ۲-امامقلی خادمی، ۳-علی اصغر کربلایی حبیب، ۴-محمد ابراهیم […]

اوایل تابستان سال ۱۳۴۱ حاج محمد ایزدی، اذان گوی مسجد جامع خرامه در زمانی که یک جوان سی ساله بود به تعدادی از پیرمرد و پیرزن های مسجد پیشنهاد می دهد که با توجه به نزدیک بودن ۲۸ صفر، تعدادی از نمازگزاران مسجد به حرم امام رضا(ع) رفته و در آنجا عزاداری کنند.

۱-حاج محمد اذان گو، ۲-امامقلی خادمی، ۳-علی اصغر کربلایی حبیب، ۴-محمد ابراهیم کربلایی حبیب، ۵-مادر هاجر ایزدی، ۶-مادر علی حسین آرایش، ۷-علی زین العابدین، ۸-رمضان ایزدی پدر حاج ابوالقاسم، ۹-گلاب شیبانی مادر حاج امام قلی، ۱۰-آمنه مادر محمد روشن، ۱۱-ابراهیم محمدی فرزند محمدکریم، ۱۲-عبدالرسول ایزدی پدر رضا، ۱۳-حاج بی بی خباز، ۱۴-محمدمعصومی پدر مسلم، ۱۵-قنبر معصومی پدر عبدالله، ۱۶-مادر حکیم جلوداری، ۱۷-حاج رضا اکبری پدر محمدعلی، ۱۸-مادر اصغر جوکار، ۱۹-مشهدی عبدالحسین کشاورز، ۲۰-محمدرحیم ایزدی فرزند کربلایی کرم، ۲۱-بهروز کرمی فرزند الله مراد، ۲۲-مصیب آبپیما، ۲۳-محمدحسین ایزدی فرزند کربلایی محمدحسن و ۲۴-حاج سید حسن ایزدی کسانی بودند که برای اولین بار این برنامه را شروع کردند.

این ۲۴ نفر از خرامه با اتوبوس به سمت شیراز حرکت کرده، از شیراز با اتوبوس تهران و از تهران با اتوبوس مشهد به مقصد می رسند که ۳ روز طول می کشد (۲۸ صفر سال ۱۳۸۲ قمری مصادف با ۹ مرداد ۱۳۴۱ شمسی)؛ در خانه مادر تقی که یکی از خانه های گِلی اطراف حرم بوده و الان جزء حرم است اسکان پیدا می کنند؛ از آنجا که همه ملزومات و خوراکی های مورد نیاز را به همراه خود آورده بودند به مدت یک هفته در مشهد ماندند و پس از آن به سمت خرامه حرکت کردند.

سال بعد حاج خسرو کشاورز، ناصر ایزدی فرزند مشهدی رمضان، اکبر ایزدی فرزند مشهدی سیف اله و حاج خلیل طلا و سال بعد محمدعلی آبپیما، سیف اله ایزدی فرزند فضل الله، درویش شیبانی و حاج ابوالقاسم کریمی به این جمع پیوستند و عزاداری خود را در صحن جلوی ایوان طلا ادامه دادند.

سال چهارم، خادمان حرم امام رضا(ع) از انجام عزاداری در این محل جلوگیری کردند و از حاج محمد اذان گو خواستند که مجوز عزاداری بگیرد و این کار هر سال ادامه یافت؛ در سال ۱۳۴۸ آستان قدس رضوی، پرچم متبرک عزاداری که روی آن نام هیئت جان نثاران قمر بنی هاشم(ع) خرامه حک شده بود را به این هیئت هدیه داد.

در طول این ۵۸ سال افراد بسیار زیادی در جمع هیئت بودند که امروز دارفانی را وداع گفته‌اند، از جمله این افراد می توان به مرحومان حسین ایزدی (گلاب)، غلامحسین رنجبر، صفرعلی آرایش، حاج محمدعلی آبپیما، صمد ایزدی (آشیخ) و حاج جعفر ایزدی اشاره کرد که زحمات زیادی در تدارکات هیئت داشتند.

روحشان شاد

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 431 توسط جلال ایزدی و در روز پنجشنبه 4 دی 1399 ساعت 09:05:41
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 428
3 / 10 / 1399 - 9:44

محمد و فاطمه زهرا، فراوان ترین نام انتخابی مردم شهرستان خرامه

محمدمهدی مظفری سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان خرامه اظهار داشت: سوم دی ماه، مصادف با یکصد و دومین سالروز تاسیس ثبت احوال کشور، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه که با صدور اولین شناسنامه برای دختر به نام فاطمه ایرانی در تاریخ ۳ دی ماه ۱۲۹۷ این مجموعه فعالیت خود را آغاز کرد. وی افزود: ثبت احوال هوشمند، امنیت هویت در […]

محمدمهدی مظفری سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان خرامه اظهار داشت: سوم دی ماه، مصادف با یکصد و دومین سالروز تاسیس ثبت احوال کشور، سالروز نخستین ثبت رسمی و قانونی ولادت و صدور شناسنامه که با صدور اولین شناسنامه برای دختر به نام فاطمه ایرانی در تاریخ ۳ دی ماه ۱۲۹۷ این مجموعه فعالیت خود را آغاز کرد.

وی افزود: ثبت احوال هوشمند، امنیت هویت در فضای مجازی و خدمات فراگیر بعنوان شعار سال ۱۳۹۹ ثبت احوال در نظر گرفته شده است.

مظفری به برترین اسامی انتخابی مردم شهرستان خرامه اشاره کرد و ادامه داد: محمد، امیرعلی، محمدطاها ، ابوالفضل، امیرحسین، رادمهر، حسین، امیرمحمد ، آریا، علی به ترتیب ۱۰ اسم برتر پسران و فاطمه زهرا، زهرا، نازنین زهرا، فاطمه، رستا ، یسنا ، زینب، ستایش ، آوا نیز اسامی پرطرفدار دختران طی ۹ ماهه امسال بوده اند.

سرپرست اداره ثبت احوال شهرستان خرامه در پایان گفت: این مجموعه در شهرستان خرامه از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را آغاز کرده و هم‌اکنون در خیابان شاهد جنب تاکسی تلفنی به خدمتگزاری به مردم مشغول است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 428 توسط جلال ایزدی و در روز چهارشنبه 3 دی 1399 ساعت 09:44:46
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 425
30 / 9 / 1399 - 6:12

حادثه در جاده شیراز خرامه یک نفر را به کام مرگ کشاند

داریوش محمودی رییس پلیس راه خرامه گفت: صبح امروز حوالی ساعت ۱۱ حادثه ای بین ایسوزو، پیکان و پراید در جاده خرامه شیراز رخ داد.وی افزود: در این حادثه که در نزدیکی روستای آبشور اتقاق افتاد متاسفانه یکی از سرنشینان خودروی پیکان که یک خانم بود فوت شد.محمودی ادامه داد: علت حادثه در دست بررسی است.بهنام قدرت رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی […]

داریوش محمودی رییس پلیس راه خرامه گفت: صبح امروز حوالی ساعت ۱۱ حادثه ای بین ایسوزو، پیکان و پراید در جاده خرامه شیراز رخ داد.
وی افزود: در این حادثه که در نزدیکی روستای آبشور اتقاق افتاد متاسفانه یکی از سرنشینان خودروی پیکان که یک خانم بود فوت شد.
محمودی ادامه داد: علت حادثه در دست بررسی است.
بهنام قدرت رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان خرامه اظهار داشت: این حادثه علاوه بر یک مورد فوتی ۶ مصدوم برجای گذاشت که حال ۳ نفر از آنها وخیم است.

جزییاتی از حادثه امروز جاده خرامه شیراز

صبح امروز خودروی ایسوزو شهرداری خرامه با دو سرنشین جهت انجام ماموریت عازم شیراز می شوند.
خودروی پیکان نیز در حال حرکت به سمت خرامه بوده که لاستیک آن ترکیده و به سمت ایسوزو منحرف می شود که در همین زمان خودروی پراید نیز به صحنه حادثه رسیده و با خودروها برخورد می کند.
گفته می شود که سرنشینان ایسوزو از ناحیه پا و سینه مصدوم شده اند و حال عمومی آنها خوب است اما راننده پیکان به شدت آسیب دیده است.
این اطلاعات از خودروهای نزدیک به سانحه دریافت شده و هنوز هیج مرجع رسمی آن را تایید نکرده است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 425 توسط جلال ایزدی و در روز یکشنبه 30 آذر 1399 ساعت 06:12:08
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 421
28 / 9 / 1399 - 11:23

امسال شب یلدا وای‌فای‌تان را روشن کنید!

یادش بخیر پارسال شب یلدا دور هم جمع میشدیم و وای‌فای‌مان را خاموش می کردیم اما امسال قضیه برعکس شده و باید تنها باشیم و وای‌فای را روشن نگه داریم. کرونا چقدر عجیب بود که توانست اینگونه زندگی‌مان را دچار تغییر کند، غذا خوردن‌ها، بیرون رفتن‌ها، گفتگوها، دورهمی‌ها و حتی تشییع جنازه‌ها را هم زیر و رو کرد. چیزی به پایان کرونا نمانده، چهارگوشه همسایگان […]

یادش بخیر پارسال شب یلدا دور هم جمع میشدیم و وای‌فای‌مان را خاموش می کردیم اما امسال قضیه برعکس شده و باید تنها باشیم و وای‌فای را روشن نگه داریم.

کرونا چقدر عجیب بود که توانست اینگونه زندگی‌مان را دچار تغییر کند، غذا خوردن‌ها، بیرون رفتن‌ها، گفتگوها، دورهمی‌ها و حتی تشییع جنازه‌ها را هم زیر و رو کرد.

چیزی به پایان کرونا نمانده، چهارگوشه همسایگان کشور ما در حال تزریق واکسن هستند، قطعا در آینده‌ای نه چندان دور ما هم از این بیماری مصون میشویم.

اما یک نکته:
حالا که همه چیز رو به پایان است، این صبر ما در شب یلداست که باعث می‌شود عزیزان ما، پدر و مادر ما تا شب یلدای سال آینده هم در کنار ما بمانند.

امسال شب یلدا در خانه بمانیم، امسال شب یلدا وای‌فای‌مان را روشن کنیم!

واتساپ
۲۵ https://chat.whatsapp.com/EOxnF6nVjjsLIRt9f96LiR
26 https://chat.whatsapp.com/IGimHLcwI4t4pZL8gStD8t
تلگرام
t.me/sedaykherameh

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت پایگاه تحلیلی خبری صدای خرامه طی شماره 421 توسط جلال ایزدی و در روز جمعه 28 آذر 1399 ساعت 11:23:50
© Copyright 2021 http://sedaykherameh.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر